PC golfplaat, thermisch grijs glad 0,8 mm, 76/18 trapez
Basisprijs
€ 22,63 / m²
€ 22,63 / m²
Productinformatie
Golfplaten van polycarbonaat bieden 10 jaar garantie tegen hagelstenen tot een steengrootte van 20 mm en zijn bijna onbreekbaar dankzij het hoogwaardige materiaal! Attentie: De lengtes van 1 m worden gesneden uit grote formaten. Deze gesneden goederen zijn uitgesloten van herroeping. Totale b: 1040 mm Dekb: 980 mm
Technische gegevens tonen
Technische gegevens
| Polycarbonaat golfplaat, thermisch grijs glad, 76/18 trapezium | |
| Kleur: | Thermisch grijs |
| Doorzichtigheid: | Translucent / Ondoorzichtig |
| Dikte: | 0,8 mm |
| Lichtdoorlatendheid: | ca. 44% |
| Structuur: | Geen (glad) |
| Golfplaat: | Trapezium 76/18 |
| Lengte: | 1000 mm - 7000 mm |
| Waterstroomrichting: | In plaatlengte |
| Totale breedte: | 1040 mm |
| Dekbreedte: | 980 mm |
| UV-bescherming: | Eenzijdig |
| Temperatuurbestendigheid: | -40 °C tot +120 °C |
| Aanbevolen dakhelling: | min. 5° = 9% = 9 cm per m |
| Brandgedrag EN 13501-1: | B-s1,d0 |
| Garantie van de fabrikant: | 10 jaar, Info, Voorwaarden |
| Uitzetting in de lengte: | 5 mm/m |
| Aanbevolen onderconstructie: | Houten/metalen dwarslatten gordingafstand dak 75 kg sneeuwbelasting: 800 mm; grendelafstand wand: 1000 mm |
| Aanbevolen bevestiging: | (dak en wand: golftop) 8-10 keer per m² |
| Reiniging: | Met schoon water of spoelwater en een zachte doek, geen schuurmiddelen! Nooit droog afwrijven! |
| Opslag: | Indien mogelijk moet de opslag binnen en op geschikte pallets plaatsvinden. Als opslag buiten onvermijdelijk is, moeten de platen met een witte PE-folie tegen direct zonlicht en vocht worden beschermd. |
| Fabrikantinformatie: | Palram Germany GmbH Wilhelm-Dümling-Str. 7 39218 Schönebeck salesdiyeurope@palram.com |
| Waarschuwing- en veiligheidsinformatie: | Geen waarschuwing- en veiligheidsinformatie beschikbaar |
Montagehandleiding
Hier vindt u de montagehandleiding voor PC golfplaat, thermisch grijs glad 0,8 mm, 76/18 trapez als video en PDF om te bekijken, te lezen, af te drukken of op te slaan.