Polyester golfplaten, natuur 1,0 mm, 76/18 sinus
Basisprijs
€ 11,94 / m²
€ 11,94 / m²
Productinformatie
Deze platen zijn gemaakt van hoogwaardige polyesterharsen met glasvezelversterking. Ze zijn stabiel, robuust en temperatuurbestendig van -40°C tot +100°C en daarom ook geschikt voor dubbellaagse montage.
Technische gegevens tonen
Technische gegevens
| Polyester golfplaat, natuur, 76/18 sinus | |
| Kleur: | Natuur |
| Doorzichtigheid: | Translucent / Ondoorzichtig |
| Dikte: | 1,0 mm |
| Lichtdoorlatendheid: | ~84% |
| Structuur: | Polyester (glad) |
| Golfplaat: | Sinus 76/18 |
| Lengte: | Stukken of rollen van 30 m en 20 m |
| Breedtes: | 1000 mm - 4000 mm |
| Waterstroomrichting: | Op rolbreedte |
| UV-bescherming: | Ja, in het materiaal verwerkt |
| Temperatuurbestendigheid: | -40 °C tot +100 °C |
| Brandgedrag EN 13501-1: | F |
| Garantie van de fabrikant: | Onbekend, Info, Voorwaarden |
| Aanbevolen dakhelling: | Min. 5° = 9% = 9 cm per m |
| Uitzetting in de lengte: | ~ 5 mm/m |
| Aanbevolen onderconstructie: | Aluminium/staal of verlijmde balken gordingafstand (dak): 800 mm; grendelafstand (wand): 1000 mm |
| Aanbevolen bevestiging: | (dak en wand) 8-10 keer per m² |
| Reiniging: | Met schoon water of spoelwater en een zachte doek, geen schuurmiddelen! Nooit droog afwrijven! |
| Opslag: | Indien mogelijk moet de opslag binnen en op geschikte pallets plaatsvinden. Als opslag buiten onvermijdelijk is, moeten de platen met een witte PE-folie tegen direct zonlicht en vocht worden beschermd. |
| Fabrikantinformatie: | Rivierasca SpA Via Strasburgo 7 24040 Bottanuco (BG) Italien commerciale@rivierasca.it |
| Waarschuwing- en veiligheidsinformatie: | Geen waarschuwing- en veiligheidsinformatie beschikbaar |
Montagehandleiding
Hier vindt u de montagehandleiding voor Polyester golfplaten, natuur 1,0 mm, 76/18 sinus als video en PDF om te bekijken, te lezen, af te drukken of op te slaan.