Nokprofiel geperst blank, aluminium, met 2 afdichtlippen, beenlengte ca. 125 mm
Basisprijs
€ 46,38 / m
€ 46,38 / m
Productinformatie
Bij het maken van bijv. een zadeldak voor de nokafsluiting. Het nokprofiel kan worden aangepast aan verschillende dakhellingen. Let op: Bescherm profieloppervlakken tegen vocht tijdens opslag! Gevaar voor corrosie!
Technische gegevens tonen
Technische gegevens
| Aluminium nokprofiel | |
| Lengte: | 2050 mm - 7100 mm |
| Beenlengte: | ~125 mm per been |
| Extra: | incl. 2 afdichtlippen |
| Kleur: | Aluminium geperst blank |
| Opmerking: | Krassen door opslag kunnen niet worden uitgesloten |
| Gewicht: | ~1,10 kg/m |
| Verdeling in stuks: | Zonder problemen mogelijk |
| Zaaggereedschap: | Decoupeerzaag: zaagblad voor metaal |
| Opslag: | Beschermen tegen vocht en hitte, bij voorkeur opslaan in een droge ruimte op kanthout. Niet direct op de grond. Als opslag buiten onvermijdelijk is, dek de profielen dan af met een witte folie. |
| Fabrikantinformatie: | Weinmann Aach AG, Am Eichwald 6, D-72280 Dornstetten, info@weinmann-aach.de |
| Waarschuwing- en veiligheidsinformatie: | Geen waarschuwing- en veiligheidsinformatie beschikbaar |