Bakgoot / regengoot, antraciet, van aluminium, 90/75
Basisprijs
€ 35,50 / m
€ 35,50 / m
Productinformatie
Bakgoot, antraciet, van aluminium, 90/75, per max. 30 m² dakoppervlak/max. 6 m gootlengte is één regenpijp nodig
Technische gegevens tonen
Technische gegevens
| Bakgoot/regengoot, antraciet, van aluminium, 90/75 | |
| Doorsnede: | ~90/75 mm |
| Profiellengte: | 4100 mm - 7100 mm |
| Kleur: | Antraciet |
| Gewicht: | ~1,58 kg/m |
| Verdeling in stuks: | Zonder problemen mogelijk |
| Zaaggereedschap: | Decoupeerzaag: zaagblad voor metaal |
| Opslag: | Beschermen tegen vocht en hitte, bij voorkeur opslaan in een droge ruimte op kanthout. Niet direct op de grond. Als opslag buiten onvermijdelijk is, met witte folie afdekken. |
| Fabrikantinformatie: | Weinmann Aach AG, Am Eichwald 6, D-72280 Dornstetten, info@weinmann-aach.de |
| Waarschuwing- en veiligheidsinformatie: | Geen waarschuwing- en veiligheidsinformatie beschikbaar |
Montagehandleiding
Hier vindt u de montagehandleiding voor Bakgoot / regengoot, antraciet, van aluminium, 90/75 als video en PDF om te bekijken, te lezen, af te drukken of op te slaan.